Instagram'da Takipçi Arttırma Yolları

Instagram'da Takipçi Arttırma Yolları

Instagram Takipçi Sayısı nasıl Arttırılır?

Instagram’da takipçi sayınızı arttırabilmeniz için, öncelikle etken olmanız gerekiyor. Kimse günler veya haftalar önce paylaşım yapmış bir profili takip etmek istemez. 

Gönderi paylaşımlarının yanı sıra öykü paylaşımlarına da örutubet göstermeniz gerekiyor. Hikayelerinizde oylama kullanabilir yahut takipçilerinizin etkileşimde bulunacağı çıkartmalardan yararlanabilirsiniz. 

Takibe Takip

Sizi takip eden kişileri geri takip ederek, takipten çıkma mümkünlığını minimuma indirebilirsiniz. Bu sayede kazanmış olduğunuz takipçileri kaybetmeniz nerede ise imkansız hale gelir. Buna ek olarak, sizinle benzer konsepte sahip olan Instagram hesaplarının takipçilerini ve bununla birlikte gönderilerini beğenen kişileri de takip edebilirsiniz.

Bu sayede ilgi alanları sizin konseptinize uyan kişiler ile etkileşim içinde olmuş olursunuz. Eğer hakkaten ilgi çekici bir hesabınız var ise; takip ettiğiniz kişilerin çok büyük bir kısmı sizi tekrar takip edecektir. 

Etiketlerin Gücü Adına!

Hiç beklemediğiniz kadar etki edecek bir Instagram özelliği olan etiketler, hiç takipçiniz olmadan binlerce kişiye erişmenizi sağlayabilir. Profiliniz ile alakalı olan etiketleri özenle seçerek, gönderilerinizin açıklamasında kullanabilirsiniz. Bu sayede sizi takip etmese dahi, o etiketi arayan herhangi bir kullanıcı gönderinizi görebilir. 

Eğer ilgi çekici bir gönderi paylaşmışsanız, etiket yardımıyla bu şekilde takipçi kazanabilirsiniz. 

Rakiplerinizle Etkileşim Halinde Olun

Rakibiniz olan hesaplara etkileşim vermemekte diretiyor olabilirsiniz. Fakat bu hesapların gönderilerine yorum yapmak, meydana getirilen yorumları beğenmek sizin yeni kişilere erişmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden en çok etkileşim alan ve etken olan hesapları tespit ederek; gönderilerine ilgi çekici yorumlar yapın. Tahmin edemeyeceğiniz boyutlarda takipçi sayınız artacaktır.

Instagram Takipçi Satın Almak

Instagram’da takipçi arttırma yolları arasında en çok tercih edilen ve en hızlı yollardan birisi olan Instagram takipçi satın alma işlemi, kısa süre içinde binlerce takipçiye sahip olmanızı sağlayabilir.